Salon kosmetyczny Image

Smardzewska 6/3

60-161 Poznań

(+48) 693-717-220

oczyszczanie, złuszczanie

Peeling kawitacyjny

Zabieg składa się z : demakijażu, peelingu kawitacyjnego, ampułki z kwasami AHA-10%, maska algowa lub maska z glinki zielonej. 

 

Zabieg kosmetyczny mający na celu oczyszczenie skóry, wykorzystujący zjawisko kawitacji. Rozpylona na skórze woda tworzy mikroskopijne pęcherzyki wypełnione rozrzedzonym gazem, które pod wpływem drgań ultradźwiękowych gwałtownie pękają. W wyniku tych działań dochodzi do rozbicia martwych komórek i odsłonięcia młodszej warstwy skóry, wolnej od nadmiaru łoju, bakterii czy substancji toksycznych. Wibracje ultradźwiękowe o wysokiej częstotliwości powodują wzrost metabolizmu komórek, rozdrabniane są wszelkie zwapnienia, przyspieszone jest krążenie krwi, następuje zwiększenie usuwania zbędnych produktów przemiany materii.

Zabieg jest całkowicie bezbolesny. Przeznaczony szczególnie dla osób z cerą naczynkową, wrażliwą,  skłonnej do podrażnień.

Głównym efektem peelingu kawitacyjnego jest:uzyskanie odświeżonej i oczyszczonej skóry.Oprócz efektu świeżości, skóra zyskuje poprawę krążenia, w skutek dotleniającego, nawilżającego i odmładzającego skórę mikro-masażu wywołanego drganiami fal ultradźwiękowych.W wyniku poprawy krążenia skóra pobudza swoje komórki i zmusza je do naturalnej odnowy.Usuwane są również wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia, zaskórniki czy wągry, w wyniku czego uzyskiwany jest efekt sterylizacji.Dodatkowymi zaletami jest wygładzenie zmarszczek oraz delikatny masaż twarzy.

 

Wskazania:

 • rozszerzone pory,

 • Skóra przetłuszczająca się, 

 • zaskórniki,

 • skóra zmęczona, wymagająca regeneracji,

 • trądzik pospolity, 

 

 

Przeciwwskazania:

 • gorączka

 • infekcje bakteryjne, wirusowe lub grzybicze

 • rozrusznik serca

 • przerwana ciągłość naskórka w miejscu poddawanym zabiegowi

 • zakrzepowe zapalenie żył

 • ciąża

 • czynna gruźlica

 

Peeling kawitacyjny idealnie przygotowuje skórę przed wykonywanymi zabiegami, ponieważ umożliwia łatwiejsze wniknięcie składników aktywnych wykorzystywanych podczas wykonywania zabiegu. 

 

Cena: 50 zł  NOWA CENA!

 

 

 

 

Zabieg czysta skóra

Zabieg składa się z: demakijażu, peelingu enzymatycznego, ampułki z kwasami AHA 10%, maski z francuskiej glinki zilonej oraz z maski algowej. 

 

Kwasy AHA należą do kwasów rozpuszczalnych w wodzie, dlatego też nie mają zdolności do przenikania przez warstwę sebum czyli warstwę łoju i wnikania w głąb oraz oczyszczania porów skóry. Z tego względu preparaty z kwasami AHA są bardziej polecane dla skóry suchej, zgrubiałej oraz zniszczonej opalaniem, ale oczywiście są pomocne także w przypadku cery trądzikowej, zwłaszcza kwas migdałowy, który jako nieliczny kwas AHA posiada silne działanie antybakteryjne. 

 

Maseczka z glinki zielonej wyjątkowo bogata w mikro i makro elementy (m.in. w związki krzemu, magnezu, wapnia, fosforu, potasu, sodu). Silnie reguluje pracę gruczołów łojowych, ściąga pory, przyspiesza procesy gojenia stanów zapalnych. Posiada właściwości absorbcyjne i antybakteryjne. Rezultaty po zastosowaniu maski są natychmiast widoczne: skóra matowa i czysta.


Przeznaczenie: skóra mieszana, tłusta, trądzikowa.


Skład:

 • Glinka zielona

 

Korzyści:

 • oczyszczenie skóry

 • zmatowienie

 • wyregulowanie pracy gruczołów łojowych

 • zwężenie por skórnych

 • przyspieszenie gojenia

 • mineralizacja

 • oczyszczenie z toksyn

 

Maseczka algowa szczególnie polecana po profesjonalnych zabiegach oczyszczania twarzy. Rezultaty są natychmiast widoczne, skóra czysta, a pory zamknięte. Maseczka wchłania nadmiar łoju, zapobiega powstawaniu kolejnych stanów zapalnych , wyraźnie poprawia koloryt cery.

 

 

Cena: 70 zł 

 

 

Peeling chemiczny - kwas migdałowy

 

Letni peeling dla każdego! 
Zapraszam na zabieg z wykorzystaniem kwasu migdałowego, dzięki ktoremu skóra nabierze świeżego wyglądu! 
Kwas migdałowy spośród innych kwasów AHA wyróżnia się silnym działaniem antybakteryjnym, dzięki delikatnym właściwościom złuszczającym peeling spłyca niewielkie zmarszczki oraz blizny potrądzikowe, a brak działania zwiększającego wrażliwości skóry na promieniowanie słoneczne po zabiegu sprawia, że peeling migdałowy może być wykonywany bez względu na porę roku. Peeling kwasem migdałowym regeneruje, wygładza i nawilża skórę, pobudza produkcję kolagenu i elastyny, rozjaśnia przebarwienia, przeciwdziała trądzikowi i zaskórnikom oraz zwęża rozszerzone pory.


Cena zabiegu:70 zł
Cena zabiegu+kawitacja: 100 zł

 

Dostępne również inne kwasy : glikolowy, mlekowy, pirogronowy 

 

Cena: 80-90 zł ( cena zależy od mocy danego kwasu ). 

 

 

 

 

Manualne oczyszczanie twarzy

Zabieg składa się z : demakijażu, maski rozpilchniającej z wapozonem, mechanicznego oczyszczenia twarzy, dezynfekcji za pomocą ozonu, maski łagodzącej. 

 

Manualne oczyszczanie twarzy to zabieg kosmetyczny, który składa się przede wszystkim z ręcznego wyciskania zaskórników i drobnych ropnych pryszczy. Jednak całość zabiegu to także inne działania, mające na celu sprawienie, by oczyszczanie było jak najdokładniejsze. Całość trwa około dwóch godzin. Oczyszczanie manualne przeprowadza się na twarzy, dekolcie, plecach i ramionach.

 

Zabieg trwa około 1,5-2 h. 

 

 

Cena: 85 zł

 

 

Medical face clean

Zabieg składa się z: peelingu kawitacyjnego, ampułki z kwasami AHA 10 %, mezoterapii bezigłowej oraz maski algowej. 

 

Poprzez wykorzystanie peeleingu kawitacyjnego przygotowujemy skórę poprzez oczyszczenie jej z martwych komórek naskórka oraz przygotowujemy do lepsego i efektywniejszego wniknięcia ampułki z kwasami AHA. Dodatkowo wykorzystując mezoterapię bezigłową transportujemy wprowadzaną substancję ( w tym przypadku ampułkę z kwasami AHA ) w głębsze warstwy skóry. 

Mezoterapia bezigłowa wykorzystuje w swoim działaniu zjawisko elektroporacji i elektroforezy. Elektroporacja polega ona na oddziaływaniu krótkich impulsów napięcia elektrycznego na komórki i tkanki, powodując zmiany prowadzące do zwiększenia przepuszczalności skóry. Dociera ona do wnętrza skóry,  co powoduje, że terapia jest bardzo efektywna. Elektroforeza to zjawisko fizyczne, w którym podczas transportu prądu stałego dochodzi do przenoszenia substancji jonowych przez skórę. Oba te zjawiska zachodzą jednocześnie, dzięki temu pozwala to na znaczące zwiększenie ilości i głębokości (4 mm w skórę) penetracji substancji aktywnych aplikowanych zewnętrznie.

 

 

Cena: 219 zł 

 

 

Mezoterapia mikroigłowa

MESO IN-SEBUM - terapia przeciwtrądzikowa 

 

Zabieg przy użyciu ampułki z kwasem glikolowym pomaga przede wszystkimkontrolować pracę gruczołów łojowych. Zmniejsza rozszeżone pory, zaskórniki. Zabieg ten nadje skórze wygląd matowy, jednolity, czysty. Oprócz tego zapobiega tworzeniu się zanieczyszczeń, przywracając równowagę nawilżenia i natłuszczenia. Redukuje stany zapalne skóry, przeciwdziała rozwojowi bakterii.

Poprzez mikronakłucia kwas glikolowy wprowadzany jest w głebsze warstwy skóry. 

 

Cena:  160 zł 

 

 

 

IPL + RF - leczenie trądziku


Światło IPL niszczy szybko namnażające się bakterie odpowiedzialne za zmiany zapalne w trądziku. Działanie jest podobne do antybiotyków, które stosowane miejscowo lub ogólnie mogą jednak wywoływać szereg objawów niepożądanych niszcząc wątrobę i żołądek. Badania przeprowadzone w wielu ośrodkach na świecie wykazały osiągnięcie trzy razy szybszych efektów leczenia systemem IPL, niż w przypadku tradycyjnych metod. Bardzo spektakularne efekty uzyskuje się w leczeniu tą metodą trądziku ze zmianami ropnymi. Zalecana jest seria 3-5 zabiegów, w odstępach 14 dniowych.

 

Przeciwwskazania do zabiegu:

ciąża,

świeża opalenizna (również solarium do 5 tyg. wstecz

        oraz samoopalacze do 2 tyg. wstecz),

stosowanie kremu z retinolem (nie używać na

        3 tyg. przed zabiegiem),

stosowanie leków światłouczulających (retinoidy),

przyjmowanie ziół dziurawca lub nagietka (nie

        używać na 2-3 tyg. przed zabiegiem),

peeling (nie stosować na 4 tyg. przed zabiegiem),

opryszczka, bielactwo, łuszczyca w miejscu zabiegu,

skłonność do przebarwień,

autoimmunologiczne (RZS, toczeń rumieniowaty, sklerodermia),

owrzodzenia żylakowe,

zakrzepica,

rogowacenie przymieszkowe,

wirus HIV,

alergie,

cukrzyca. 

 

 

Cena zabiegu: od 100 zł * 

 

 

 

 

Napisz do nas