Salon kosmetyczny Image

Smardzewska 6/3

60-161 Poznań

(+48) 693-717-220

manicure

Manicure klasyczny

OPI


Najpopularniejsza za oceanem, we Francji wybrana przez tysiące salonów manicure, marka OPI jest znana z najnowszej technologii i jakości swoich produktów.
Od lakierów do paznokci o wyjątkowym blasku i nadzwyczajnej trwałości po produkty pielęgnacyjne do paznokci, dłoni i stóp. OPI to doskonałość w służbie piękna.

 

Cena: 35 zł

 

 

 

Manicure hybrydowy

Manicure, który nakłada się podobnie jak lakier do paznokci, a utwardza lampą UV. Utrzymuje się na paznokciach nawet do 3 tygodni, bez potrzeby dodatkowych zabiegów pielęgnacyjnych. Plusem manicure jest suchość paznokci zaraz po wykonaniu zabiegu.

 

Manicure hybrydowy wykonywany lakierami Shellac, Mistero Milano, Semilac. 

 

Cena : 60 zł

 

Manicure japoński - manicure odżywczy

Japoński manicure to zabieg polegający na wcieraniu energicznymi ruchami pasty z witaminami i minerałami w naturalną płytkę paznokciową oraz naniesieniu na nią warstwy pudru. W efekcie uzyskuje się zdrowe i naturalnie wyglądające paznokcie.

P.Shine ( inaczej manicure japoński) to metoda, która wzmacnia naturalne paznokcie nadając im połysk różowej perły. Manicure nadaje paznokciom blask, a także wzmacnia je w składniki naturalne (m.in. witaminy A + E), keratynę, pyłek pszczeli oraz krzemionkę z morza japońskiego. To metoda zalecana na paznokcie kruche paznokcie, łamliwe i rozdwajające się.

Manicre japoński wykonuje się raz na dwa tygodnie, po wykonaniu zabiegu nie należy stosować nic innego na płytkę paznokcia. 

 

Cena: 50 zł

 

 

 

Napisz do nas